Google+
| HOME |
(050) 21-26-130
(067) 34-40-454
(063) -- - -- - ---
Графік роботи : Пн-Пт з 9:00 до 18:00. Для екстренного зв’язку тел. : (050) 21-26-130
Весь асортимент панелей -
стандартні та під замовлення!
Інструкція користувача "Спаркл-борд панелі"
Інструкція користувача "Спаркл-борд панелі"

Будь ласка, уважно ознайомтесь з інструкцією перед використанням лед-панелі.

Комплектація: лед-панель (1), /адаптер-подовжувач 220/12в. (1)/ опційно: пульт ДУ (- )/ серветка (- )/маркери (- )/ батарея (- )/штатив (- )/подовжувач 220 в (- )/кріплення-підвіска (- )/.

1) Підключіть адаптер до панелі через спеціальні роз'єми. Будь ласка, використовуйте адаптер тільки з комплектації.
* Використання інших адаптерів може призвести до поломки виробу.
* При необхідності подовження дистанції до джерела 220в використовуйте спеціальні подовжувачі.

2) Виберіть потрібний Вам режим підсвічування за допомогою пульта дистанційного керування або натискаючи кнопку управління на панелі необхідну кількість раз.
* Кнопку нажимайте легко. Застосування силових натискань може призвести до її пошкодження.
* Для повного відключення / включення активності підсвічування натисніть кнопку управління і не відпускайте її 4 секунди.
* Кількість режимів підсвічування в повнокольорових моделях 30.


Управління через пульт ДК:
* Вкл / викл - червона / чорна кнопка
* Наступний / попередній режим - (CH) / (CH-)
* Вибір режиму за номером - перед введенням цифр потрібно натиснути кнопку (-/--) і потім номер 00, 01, 02 ... 29

3) Малювання / видалення тексту і малюнків.
* Для отримання неонового ефекту використовуйте спеціальні маркери для лед-панелей. Маркери перед початком використання необхідно струсити. Перед першим використанням «крейдових маркерів» чи в процесі нанесення малюнку/тексту потрібно з силою натиснути перо маркера на тверду площину (перо має увійти в середину) щоб у нього затекло чорнило (потрібно зробити 5-20 натискань)
* Допускається обмежене використання маркерів для фліпчартів та сухостираючих дощок. Якщо робоча область панелі - акрил, то перед використанням інших маркерів, переконайтеся, що їх перо є м'яким, і не буде дряпати акрилову поверхню.
* Видалення тексту / малюнка проводиться послідовно вологою і сухою м'якою серветкою. Для більш якісного протирання допускається використання спеціальних засобів для чищення на основі спирту. При використанні вологих засобів, для застереження від попадання вологи в щілини в районі підсвічування, наносіть її на серветку і уникайте прямого розбризкування на панель. В якості серветок краще всього використовувати целюлозні мочалки (перед першим використанням обов'язково ретельно прополоскати ) або серветки з м'якої мікрофібри . Увага: уникайте попадання в серветку абразивних частинок (пилу, стружки і т.д.), які можуть подряпати панель в процесі протирання ( подряпини і потертості не впливають на працездатність - на новій панелі допускається їх не більше 0,001 S від робочої площі). Врахуйте той факт, що целюлозні серветки потрібно перед кожним використанням прополоскати, оскільки при висиханні вони тверднуть.
* Увага: Вологостійкі маркери WPF (два пера) стираються за допомогою додаткових миючих засобів для протирання побутової техніки, меблів і т.д (наприклад «Clin – windows&glass», виробник Henkel).
* При включенні підсвічування без нанесення малюнка на панелях проглядається ефект "білих зірок" - дрібні білі крапки і ворсинки (стороннього походження або у вигляді мікроскопічних подряпин). Збільшення кількості "білих зірок" з часом є нормальним і ніяк не впливає на використання панелі за прямим призначенням.

4) Зняття / встановлення задньої стінки.
Увага: процес залежить від типу фіксаторів, які використовуються в конкретній моделі.

Фіксатори - «знімаючі потайні кліпси»
* Перед зніманням задньої стінки повністю витягніть всі кліпси (при необхідності скористайтеся монетою чи іншим аналогічним предметом, не намагайтеся повернути кліпси - це може призвести до поломки). Після витягнення всіх кліпсів по периметру можна зняти задню стінку.
* Для установки задньої стінки вкладіть її так, щоб пелюстки під кліпси потрапили в марковані місця. Вставте обережно всі кліпси до кінця «під плінтус», щоб вони притиснули пелюстки стінки.
* Робоча область панелі залежно від моделі може бути покрита захисною прозорою плівкою з лицьової і/або внутрішньої сторони. Перед використанням плівку потрібно зняти. Для зняття плівки з внутрішньої сторони попередньо треба зняти чорний «задній фон».

5) Установка і кріплення.
* Панель можна використовувати горизонтально або вертикально.
* Застерігайте панель від падінь. При кріпленні панелі на стіну/вітрину врахуйте той факт, що вага виробу розміром 0,5 м.кв. досягає до 6 кг з акриловою площиною, і порядку 10 кг зі скляною площиною.
* Для установки панелі на триногу/штатив враховуйте конструктивні особливості виробу.

Продукт призначений для використання в сухих зонах. Застерігайте панель від попадання води. Допустиме використання панелі на вулиці під навісом при температурах (-30 ... +50 ). Вологозахищені моделі можуть використовуватися на вулиці без навісу . Не залежно від моделі вживайте заходів, щоб запобігти попаданню вологи в адаптер і місце з'єднання подовжувача з адаптером - при необхідності прийміть заходи щодо водозахисту цих вузлів. Не використовуйте панель в умовах різких перепадів температур
Введіть свій електронний адрес, указанний при реєстрації і пароль
Електронна Пошта
Пароль
Забули пароль? Ви не зареєстровані? Зареєструватись.
ВВведіть свою адресу електронної пошти, вказану при реєстрації. На неї буде відправлено повідомлення з новим паролем.
Електронна пошта
Ввійти з паролем Ви не зареєстровані? Зареєструватись.
Обов'язково заповніть всі поля.
Введіть дійсну електронну адресу.
Збережіть введений пароль.
Ваше ім'я
Електронна пошта
Пароль
Повторіть пароль
Забули
пароль?
Уже зареєстровані? Ввійти.

Останні новини

Запрошуємо до співпраці

Пропонуємо цікаві умови для партнерів в регіонах...

Знижка 10%

При замовленні 2-х і більше панелей вимагайте знижку.

Знижка 25%

Заробіть знижку 25% на будь-яку нашу продукцію .

Новинки в блозі

Підвищуєм рентабельність

Яка рентабельність використання спаркл-панелей у бізнесі?

Робота-мрія.

США: "Меню" для Національного аерокосмічного агентства НАСА

Супер спаркл-ідея "24х7"

Розпочинаємо серію ідей: "Спаркл-лед-панель на службі Вашого бізнесу 24 години в день та 7 днів в тиждень" .